لوگو انجمن علمی کاردرمانی

تهران، پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، خیابان اسلامی،نبش کوچه گلزار غربی، پلاک 11، طبقه 4

۰۲۱۲۲۵۰۴۵۶۴

[mn_kkstar]

اطلاعیه شماره 1 در خصوص انتخابات

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 1 روابط عمومی انجمن علمی کاردرمانی ایران در خصوص انتخابات

votingبا توجه به پایان دوره قانونی هیئت مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران در سال جاری و با عنایت به مکاتبات صورت گرفته با دبیرخانه انجمن های علمی پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن علمی کاردرمانی ایران می رساند که مجمع عمومی فوق العاده این انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره در تاریخ 6/12/1394 در تهران، بیمارستان امام خمینی ره، راس ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد. لذا توجه همکاران را به موارد ذیل جلب می نماید.


1- صرفا اعضاء انجمن علمی کاردرمانی ایران مجاز به شرکت در مجمع و دادن رای به کاندیداهای مورد نظر خود می باشند. لازم به ذکر است همکارانی که علاقمند به شرکت در انتخابات بوده اما تاکنون به عضویت انجمن در نیامده اند می بایست از طریق سامانه www.otreg.ir به عضویت انجمن درآیند

2- در مورد اعضای انجمن که مایل به کاندیدا شدن در هیئت مدیره یا بازرس هستند می بایست ضمن پرداخت حق عضویت های معوقه تا سال ۹۴ ، حداقل یک سال نیز از شروع عضویت آنها در انجمن سپری شده باشد .

3-  افرادی که مایل به کاندیدا شدن در هیئت مدیره یا بازرس هستند می بایست در تاریخ  1 تا 4 اسفندماه 1394 با مراجعه به وب سایت انجمن علمی کاردرمانی ایران، فرم ثبت نام کاندیداها را تکمیل نمایند. قابل ذکر است که ثبت نام صرفا در تاریخ یاد شده و در وب سایت انجمن قابل انجمن است و هیچ گونه ثبت نام در غیر تاریخ فوق و غیر الکترونیک انجام نخواهد شد.

4- پس از اتمام مهلت ثبت نام و بررسی مدارک و اطلاعات کاندیداها و تطبیق با آیین نامه انتخابات، اسامی افراد تایید صلاحیت شده، به اطلاع اشخاص خواهد رسید.

5- هر گونه وکالت اعم از محضری یا غیر محضری جهت دادن رای از طرف اعضا غایب غیر قابل قبول می باشد و حضور فیزیکی رای دهندگان در مجمع الزامی است .

روابط عمومی انجمن علمی کاردرمانی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *