لوگو انجمن علمی کاردرمانی

تهران، پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، خیابان اسلامی،نبش کوچه گلزار غربی، پلاک 11، طبقه 4

۰۲۱۲۲۵۰۴۵۶۴

[mn_kkstar]

نوزدهمین کنگره کاردرمانی

otci19 نوزدهمین کنگره علمی کاردرمانی ايران از تاریخ 20 الي 22 آبان ماه سال جاری در مركز همايشهاي رازي دانشگاه علوم پزشكي ايران  برگزار می گردد.
نوزدهمین کنگره  علمی کاردرمانی ايران  با حضور اساتید دانشجویان و فعالان این عرصه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكي ايران از تاریخ 20 تا 22 آبان ماه سال جاری برگزار مي شود.
دكتر عليزاده رئيس اين كنگره و  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشكي ايران با اعلام خبر فوق گفت:از ویژگی های بارز این كنگره حضور فعال و گسترده اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشكي ايران  در برنامه ریزی و اجرای این کنگره  بصورت کشوری می باشد.
وي افزود: بخش گسترده ای از نظارت ؛ برنامه ریزی و سیاستگزاری علمی این کنگره توسط اساتید دپارتمان کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت گرفته است و توسط دانشجویان فعال و علاقه مند دانشکده توان بخشی اجرایی شده است.
دكتر عليزاده با اشاره به پوشش بیمه ای فعالیت های این رشته که اخیراً صورت گرفته است، اظهار داشت: این کنگره با شعار کاردرمانی برای ارتقاء سلامت جهت معرفی توانمندی های خود و اجرای نقش موثر در طرح تحول نظام سلامت، برنامه های ویژه ای را در این دوره تدارک دیده است. همچنين  با توجه به گسترده تر شدن مخاطبان این كنگره که شامل پزشکان و پیراپزشکان نیز شده است، امتیاز بازآموزی بصورت قابل توجهي ( از 75/10 در دوره قبل به 17 امتیاز) افزايش يافته است كه اين نيز از دیگر شاخصه های مهم این دوره است. 
اين متخصص كاردرماني افزود:اجرا ی نشست های حاشیه ای با موضوع بحث آزاد دانشجویان با اساتید در خصوص چالش های آموزشی این رشته از دیگر نوآوری های این دوره است. همچنين  حضور اساتید هیئت علمی از کشور های کانادا و ایرلند ، مقامات و مسئولین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و دریافت بیش از 300 مقاله و 150 پوستر از دیگر جهش های علمی این کنگره بشمار مي رود.
گفتني است:علاقه مندان جهت شرکت در این کنگره می توانند به نشانی اینترنتی www.otre.ir  مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *