لوگو انجمن علمی کاردرمانی

تهران، پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، خیابان اسلامی،نبش کوچه گلزار غربی، پلاک 11، طبقه 4

۰۲۱۲۲۵۰۴۵۶۴

[mn_kkstar]

دومین کنگره ملی آموزش بیمار

poster-amoozesh-bimarدومین کنگره ملی آموزش بیمارتوسط مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و انجمن های علمی پزشکی … با امتیاز بازآموزی برای گروه های مختلف پزشکی، پیراپزشکی و ….در مورخه18 الی 20 دی ماه1392به همراه کارگاه های جانبیدر مرکز همایشهای امام خمینی (ره) واقع در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در شهر تهران برگزار خواهد شد.

در این کنگره همکاران و پژوهشگران گرانقدر تجربیات و دستاوردهای علمی خود را ارائه خواهند کرد. همچنین جایزه ویژه ای برای بهترین دستاورد های آموزشی در زمینه آموزش بیمار برای دانشگاه ها، انجمن های علمی و تخصصی و شرکت ها در نظر گرفته شده است.

مطابق تفاهم نامه بین دبیرخانه علمی این کنگره و انجمن علمی کاردرمانی ایران، اساتید، محققین، دانشجویان و علاقمندان فعال در حیطه کاردرمانی می توانند از20% تخفیفثبت نام استفاده نمایند.

کاردرمانگران علاقه مندان به بهره برداری از این تخفیف جهت حضور در کنگره می توانند حداکثر تا تاریخسی آذر ماه 1392 از طریق فرم تماس باما و یا آدرس ایمیل info@irota.ir  نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، ایمیل و کدملی خود را برای انجمن ارسال نمایند. تا نسبت به صدور معرفی نامه برای آنان اقدام گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *