لوگو انجمن علمی کاردرمانی

تهران، پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، خیابان اسلامی،نبش کوچه گلزار غربی، پلاک 11، طبقه 4

۰۲۱۲۲۵۰۴۵۶۴

[mn_kkstar]

جشن «سالروز جهاني كاردرماني»

برگزاري جشن «سالروز جهاني كاردرماني» در دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران

 به مناسبت روز 27 اكتبر و مطابق با روز جهاني كاردرماني، بنا به درخواست و پيشنهاد انجمن علمي دانشجويي كاردرماني دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي و با همكاري انجمن علمي كاردرماني ايران

و دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي، در روز سه شنبه مورخه 10/8/1390 برگزار گرديد. جهت برگزاري اين مراسم در  دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران و علوم پزشكي شهيد بهشتي و هم چنين دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي دعوت به عمل آمد.

مراسم فوق با تلاوت قرآن و سپس سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد و سپس با پخش كليپ هاي تصويري تاريخچه كاردرماني و بنيانگذاري آن در ايران ادامه يافت. همچنين جناب آقاي دكتر سيد علي حسيني به عنوان معاونت محترم آموزشي و فرهنگي دانشگاه جهت افتتاحيه سخنراني كردند و سپس جناب آقاي دكتر مهدي رصافياني و سركار خانم فاطمه بهنيا به عنوان پيشكسوتان و از اولين بنيانگذاران رشته كاردرماني در عرصه آموزش دانشگاهي و تربيت دانشجويان در ادوار مختلف، سخنراني نمودند. هم چنين جناب آقاي دكتر مهدي رضايي به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و سركار خانم ميترا خلف بيگي به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران، مطالبي را در خصوص لزوم افق چشم اندازهاي جديد و ترسيم كاركرد هاي نوين رشته كاردرماني در ايران بيان نمودند.

در اين مراسم زندگي نامه و عملكردهاي حرفه اي اساتيد و پيشكسوتان كاردرماني، همراه با 2 قطعه اجراي موسيقي زنده به حضار و كاردرمانگران محترم ارائه گرديد. سپس سركار خانم دكتر ليبا رضايي رهنمودهايي در مورد چارچوب هاي باليني و تبيين برنامه هاي سلامت رواني در كاردرماني ايران نكاتي را ارائه فرمودند.

هم چنين در پايان مراسم جلسه اي در مورد عملكرد انجمن علمي كاردرماني آينده و بيمه كاردرماني به صورت پرسش و پاسخ با حضور جناب آقاي دكتر سيد علي حسيني و آقاي ابراهيم پيشياره برگزار گرديد.

در پايان مراسم تقدير و تشكر از اساتيد و پيشكسوتان و هيئت اجرايي مراسم به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *