لوگو انجمن علمی کاردرمانی

تهران، پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، خیابان اسلامی،نبش کوچه گلزار غربی، پلاک 11، طبقه 4

۰۲۱۲۲۵۰۴۵۶۴

[mn_kkstar]

اطلاعیه شماره 6 – به حد نصاب نرسیدن رای دهندگان

26farvardinهمکاران محترم همانطور که مستحضرید جلسه انتخابات امروز به دلیل عدم حضور حد نصاب کاردرمانگران توسط نماینده وزارت بهداشت که در جلسه حضور داشتند، لغو گردید.

اعضای هیئت مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران، از همکاران عزیزی که علیرغم مشغله فراوان تنها به خاطر عرق به رشته و احساس مسئولیت در این جلسه تشریف آوردند، کمال تشکر و قدردانی را دارند.

بر اساسنامه انتخابات، بعد از گزارش هیات مدیره (که ساعت ۸ تا ۹  تدارک دیده شده بود) انتخابات با پرسش و پاسخ های احتمالی از هیات مدیره و بعد از آن معرفی مختصر کاندیداها شروع می گردد و بنا به اعلام نماینده وازرت بهداشت، شرط لازم  برای شروع رای گیری آن است که  حداقل نیمی از مجمع عمومی باید حضور داشته باشند و از آنجایی که انجمن ۲۰۰ عضو ثبت شده در سامانه دارد، باید حداقل ۱۰۰ نفر حضور می داشتند تا رسما شروع شود، اما تا پایان ساعت اعلام شده حضور اکثریت مجمع حاصل نگردید و نماینده حاضر رای گیری را لغو اعلام نمود و علت گزارش را برای وزارتخانه عدم حضور کافی ذکر کردند.

در پایان باز هم از همکارانی که شرکت نمودند ولی نتوانستند به خاطر عدم حضور کافی دیگر همکاران، رای خود را به صندوق بیاندازند، صمیمانه تشکر می نماییم و از آنها پوزش می خواهیم.

ضمنا زمان مجدد برگزاری انتخابات پس از انجام هماهنگی های لازم به اطلاع همکاران خواهد رسید.

اعضا هیات مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *